Mapa stránek: 1. Hlavní strana, 2. O sobě-kontakt, 3. Galerie
English, Deutsch, Français, Italian, Nederlands, Dansk, Polski,

Montáže strojů, zařízení a konstrukcí Jakub Donát

Installation of machines and structures / Montage von Maschinen und Strukturen

Montáže strojů, zařízení a konstrukcí Jakub Donát / Installation of machines and structures / Montage von Maschinen und Strukturen

Dodávám montážní práce v ČR i zahraničí více než 10 let.


Kvalifikace a zkušenosti - o sobě.

Vyučil jsem se automechanikem v Přelouči v roce 2002. Než jsem později dokončil rekvalifikaci - zámečnictví, sváření, převážně jsem se živil stavebními dokončovacími pracemi. Montáží panelového opláštění, renovací pojízdných schodů Transporta pro firmu Transa Chrudim s.r.o., montážemi a demontážemi osobních a nákladních výtahů (Tramontáž s.r.o., Otis), montáž jednodušších ocelových konstrukcí jako subdodavatel renomovaných zámečnických firem v České republice.

Montážemi - montáží regálů se zabývám přibližně od roku 2003. První rok jsem montoval regály Proman a Nedcon v České republice, na své první zahraniční montáži jsem byl v Belgii - Willebroek. Byla to i zároveň největší stavba v počtu cca 3500 regálových rámů, které jsem se účastnil. Postupně jsem pracovně navštívil 8 států Evropské unie včetně Anglie, dorozumívám se anglicky. Mám zkušenosti s montáží paletových regálů, spádových regálů, vjezdových regálů, policových regálů, mezzanine racking system, válečkové dráhy různých typů a regálů na bedýnky pro automatické zakladače (Nedcon - Mineload). Nejdřív jsem montoval regály Proman a Nedcon, po první zahraniční montáži jsem přibližně dva roky převážně montoval výrobky firmy Stow, ale i Nedcon, SSI Schäfer, Jungheinrich, Dexion, Bito. Často jsem pracoval jako vedoucí montér, ale ovládám práci na všech montážních pozicích. Později jsem rok jezdil pracovat do Německa, kde jsem se seznámil s montáží regálů Jungheinrich, pod vedením německých vedoucích montérů.

Moje další zkušenost se týká montáží osobních a nákladních výtahů. Nejdřív pro chrudimskou firmu Tramontáž a později jako druhý subdodavatel pro firmu Otis, jsem montoval lanové i hydraulické výtahy s nosností až 6 tun.


Regály jsem montoval v letech 2003 - 2007. Renovací pojízdných schodů jsem se zabýval v roce 2007 a 2008. Montážemi výtahů jsem se živil v letech 2008 - 2011, od poloviny roku 2011 se vracím k montáži regálových systémů v Belgii. V 5. a 6. měsíci v roce 2012 jsem se účastnil montáže výrobků firmy Buhler ve Francii. Převážně jsem pracoval na montáži americké sušičky na dřevěné štěpky Buhler Aeroglide. Na stavbu dohlížel a mým vedoucím byl projektový
inženýr Ken Shannon, P.E. z U.S.A. ( mé doporučení lze získat e-mailem.) Přelom roku 2012 / 2013 jsem spolupracoval s firmou Vivaexpo LTD poté Montáže Brož. Poté se zabývám montáží ocelových konstrukcí, dopravníků a jiných technologií až do současné doby.

Mám řidičské oprávnění na auto osobní i nákladní a potvrzení o příslušnosti k právním předpisům - formulář A 1/CZ platné v celé evropské unii. Jsem vybaven vlastním nářadím pro výše uvedené práce.

Proškolen k řízení manipulačních vozíků, práci na zdvihacích plošinách, vazač, jeřábník portálového jeřábu.
Svářečské oprávnění
(EN 278-1 111 P FW 1.1 B t12,0 PB mi)

Montaze regalu

Montáže regálů

Montaze regalu

Montáže regálů

Opravy regalu

Opravy regálů

renovace pojizdnych schodu

renovace pojízdných schodů

Montaze vytahu

Montáže vytahů

Montaze stroju a konstrukci

Montáže strojů a konstrukcíKontakt:

Prosím o kontakt e-mailem.

Jakub Donát

mapa
Google Maps

Tel.: +420777075208
E-mail: donat@libomerice.eu
IČO: 72934182
č.ú.: 1695418183/0800
Adresa:
Liboměřice 27
Slatiňany 538 21
Česká republika
www: donat.libomerice.eu

Hlavní strana - O sobě - Kontakt - Galerie

Poslední aktualizace 19:20 11/06/2018. Copyright © Jakub Donát, 2010 - 2023. Je zakázano kopírování kódu nebo jiného obsahu stránek!   www.libomerice.cz